Dołącz do Avon jako lider sprzedaży i skorzystaj z wyjątkowych możliwości, które pomogą Ci osiągnąć sukces w prowadzeniu własnego, opłacalnego biznesu. Avon oferuje nie tylko produkty, ale także daje szanse rozwoju jako niezależny przedsiębiorca. Jest to firma, która docenia swoich liderów i wspiera ich w osiąganiu sukcesów. Dzięki Avon możesz budować własny biznes i realizować swoje cele finansowe, czerpiąc satysfakcję z rozwoju swojej kariery.

W Avon, relacje stanowią fundament każdego działania. To właśnie na nich opiera się strategia firmy. Twoja rola jako lidera w tym wyjątkowym modelu odgrywa kluczową rolę. To właśnie Ty będziesz źródłem inspiracji i  motywacji dla innych. Twoja energia i zaangażowanie z pewnością pomogą innym rozwijać się i dążyć do niezależności.

Aby wesprzeć Cię w roli Lidera, Avon wprowadził innowacyjny model wynagradzania, który zapewni Ci  stabilne podstawy dla rozwoju Twojego biznesu oraz długotrwałe korzyści zarówno dla Ciebie, jak i całego Twojego zespołu. Twój wysiłek przełoży się na trwałe korzyści, które będą odczuwalne dla Ciebie, jak i Twojego zespołu w całym okresie współpracy.

W jaki sposób Avon wspiera liderów?

Avon skupia się przede wszystkim na rozwoju konsultantek, oferując liderom dodatkowe bonusy i prowizje za wspieranie konsultantek w drodze na szczyt. System wynagradzania obejmuje prowizję za sprzedaż Konsultantek Srebrnych+ oraz bonusy za przyrost Konsultantek Złotych+ i wzrost sprzedaży w Twoim zespole. Avon nagradza wszystkich swoich liderów przyznając dodatkowy bonus za pierwszy awans oraz dostęp do wyjątkowych korzyści, takich jak Program Samochodowy, Medicover czy Butik Lidera. Dodatkowo, Avon zapewnia szkolenia, które wspierają Twój rozwój i pomogą osiągnąć założone cele. Wszystko po to, aby umożliwić Ci osiągnięcie sukcesu i rozwinięcie własnego biznesu w Avon.

Zarobki lidera

Jako lider obowiązuje Cię poniższy program wynagradzania. Poza tą tabelką oczywiście bierzesz udział w różnego rodzaju programach których warunki znajdziesz poniżej.

Lider może znajdować na jednym z kilku poziomów. Koordynator (K), Menedżer (M) lub Starszy Menadżer (SM). Zarobki każdego lidera uzależnione są od jego osiągnąć i pracy włożone w rozwój zespołu.

tabela lider

Poziomy i warunki

Twoja przygoda zaczyna się od bycia koordynatorem, następnie przechodzisz do menedżera a stąd już tylko krok dzieli Cię od starszego menedżera. Wszystko co musisz zrobić będąc na określonym poziomie pokazuje poniższa tabelka. Pamiętaj, że jako lider Avon musisz mieć sprzedaż na poziomie minimum srebrnym w Avon nagradza. Oznacza to, że w kwartale Twoje zamówienia muszą wynieść ponad 550zł.

warunki lider avon

Liczba KK (konsultantek) wskazana w tabelce – oznacza, że na danym poziomie tyle osób z Twojego zespołu powinno zrobić zamówienie na kwotę 75zł +. Przykładowo, będąc na poziomie menadżera 1 powinnaś mieć w swoim zespole najmniej 20 konsultantek z zamówieniem na kwotę minimum 75zł.

Liczba liderów wskazuje ile podrzędnych liderów powinno znaleźć się w Twoim zespole. Będąc koordynatorem nie musisz mieć struktury. Natomiast będąc menadżerem lub starszym menadżerem musisz mieć w zespole innych liderów. Ich liczba i poziom na jakim powinni się oni znaleźć wskazuje tabelka.

Sprzedaż zespołu, ta liczba pokazuje na jaką łączną kwotę Ty oraz Twój zespół musicie zrobić zamówień.

Dodatkowe bonusy lidera

warunki bonusu lidera Avon

Lider Avon korzysta z dodatkowego wsparcia finansowego. Powyższa tabelka pokazuje za co jeszcze można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie. Avon skupia się na rozwoju konsultantek. Tak więc będąc liderem otrzymasz indywidualny cel. Wszystko co uda Ci się osiągnąć powyżej celu będzie dodatkowo premiowane. Jeżeli liczba Twoich KK na poszczególnym poziomie będzie wyższa od założonego celu, to otrzymasz bonus. Dodatkowo dla wszystkich liderów powyżej poziomu koordynatora Avon przygotował też bonus za awans. Przykładowo jeśli z poziomu M1 wskoczysz na poziom M2 otrzymasz dodatkowo 3,000zł, natomiast Twój lider nadrzędny połowę tej kwoty.


Pozostałe profity

Oczywiście Avon to znacznie więcej. Jako lider otrzymujesz także dodatkowe możliwości.

  • Masz możliwość dołączenia do pakietu Medicover, czyli prywatnej opieki medycznej
  • Butik lidera oferuje Ci tańsze pakiety katalogów, nowości czy przydatnych materiałów potrzebnych do rekrutacji nowych konsultantek czy liderów sprzedaży
  • Dodatkowe comiesięczne wsparcie, gdzie możesz odebrać nagrody rzeczowe, bony sodexo czy gotówkę
  • Wyjątkowy klub VIP dla najwybitniejszych liderów, w którym Ci najlepsi mogą zgarnąć fantastyczne nagrody w tym gotówkę czy wycieczki w rózne zakątki świata
  • Program samochodowy na poziomie minimum menadżera pozwala ci na odbiór wymarzonego auta
  • Jako lider masz także możliwość wziąć udział w specjalnie organizowanych spotkaniach dla najlepszych. Wyjątkowe konferencje organizowane są dla wyróżniających się liderów – tak więc warto być w Avon.