Bycie liderem w Avon to zajęcie dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować sił w zarządzaniu zespołem, to zajęcie, które niesie ze sobą wiele korzyści.

Liderzy mają wpływ na rozwój swoich zespołów. Otrzymują także dodatkowe korzyści, takie jak różnego rodzaju nagrody, premie i gratyfikacje. Bycie liderem pozwala rozwijać umiejętności zarządzania zespołem i komunikacji, co ma zastosowanie nie tylko w biznesie Avon. Bycie liderem przynosi satysfakcję zawodową i osobistą, to rola, która otwiera wiele drzwi i tworzy okazje do rozwoju i sukcesu.

Program dla nowych liderów

Bycie liderem niesie za sobą mnóstwo korzyści, które z pewnością będą dodatkowym bodźcem do efektywnego działania. Jako nowy lider korzystasz z programu motywacyjnego, dzięki któremu możesz zarobić i odebrać fantastyczne bonusy. Poniższa tabela w łatwy sposób obrazuje ile możesz zarobić. W ciągu 6 miesięcy możesz zyskać dodatkowo aż 9 tysięcy!

lider-nowy AVON

Lider Avon ma zadanie wspierać i zarządzać zespołem, który sam stworzy. Tak więc tylko od Ciebie zależy ile zarobisz i jak potoczy się Twoja współpraca z Avon. Systematyczność i umiejętność skutecznego działania zapewni Ci ciekawą pracę na Twoich własnych warunkach.

Należy pamiętać też, że lider powinien być na poziomie minimum srebrnym w Avon Nagradza. Oznacza to, że sprzedaż własna lidera w przeciągu jednego kwartału musi wynosić powyżej 550zł. Jest to ważne, jeśli

Program trwa 6 miesięcy (6 kampanii). Twoje zarobki uzależnione są sprzedaży całego zespołu. Za każde 1000zł obrotu otrzymujesz 100zł. Od 4 katalogu współpracy dodatkowo będziesz otrzymywać premię 50zł za każde 1000zł sprzedaży konsultantek z poziomu złotego.

Dodatkowo masz podane cele, które należy wziąć pod uwagę planując swoją strategię działania. Sprzedaż zespołu w Twojej pierwszej generacji (czyli konsultantek, które znajdują się bezpośrednio pod Tobą) musi wynosić minimum 1000zł w pierwszym katalogu współpracy, 1500zł w drugim itd. Dodatkowo trzeba też zadbać o odpowiednią liczbę aktywnych konsultantek, które złożą zamówienie powyżej 225zł. Od 4 kampanii współpracy ważna jest też ilość konsultantek na złotym poziomie.

Co zyskujesz jako lider?

Praca lidera to same zalety. Co możesz zyskać?

  • biznes oparty na własnych zasadach – działasz jak chcesz, to Ty dyktujesz warunki
  • program na start, który pozwoli Ci zgarnąć najlepsze bonusy i premie za sprzedaż zespołu
  • wyjątkowe szkolenia dla liderów – zupełnie za darmo
  • butik lidera – miejsce gdzie znajdziesz produkty przydatne do rekrutowania nowych konsultantek i nie tylko
  • w dalszej współpracy program samochodowy, prywatna opieka medyczna, klub VIP oraz konferencje, spotkania itp.

Dołącz do Avon już teraz i zyskaj współpracując z najbardziej znaną marką kosmetyczną. Dzieki tej współpracy nie tylko zarobisz, ale także zdobędziesz tak cenne i potrzebne doświadczenie.